Logotyp Enteo
zmiana5
01

Office365 dla firm – praca grupowa

Dostęp do informacji, sprawna komunikacja wewnątrz i na zewnątrz organizacji, możliwości płynnej wymiany dokumentów są standardem w dobrze działającej firmie. Istotne też by dostęp był odpowiednio zabezpieczony. Dlatego korzystając z oferty firmy Microsoft oferujemy usługę office365 dla firm. To nowoczesne narzędzie do organizacji pracy grupowej i obsługi poczty elektronicznej.

Office365 dla firm to znacznie więcej niż tradycyjna poczta elektroniczna. Godne uwagi są pozostałe elementy usługi, a szczególnie te, które dotyczą wymiany plików, organizacji video – konferencji, a wszystko to w maksymalnie zabezpieczonym środowisku w chmurze.

Usługa office365 dla firm

  • Pakiet Microsoft Office – internetowe wersje aplikacji Outlook, Word, Excel, PowerPoint i OneNote.
  • Poczta e-mail i kalendarz  – dostęp do zasobów z dowolnego miejsca i urządzenia, stała łączność z klientami, pracownikami, współpracownikami, hosting poczty e-mail ze skrzynką pocztową o rozmiarze 50 G. Możliwość utworzenia własnej niestandardowej nazwy domeny (np. twoja_nazwa@twoja_firma.com).
  • Praca zespołowa i komunikacja – współdzielenie plików, organizacja spotkań i video-konferencji on-line nawet do 250 osób w usłudze Microsoft Teems. Tworzenie witryn zespołów i uudostępnianie informacji oraz plików w całym intranecie przy użyciu programu SharePoint.
  • Przechowywanie i udostępnianie plików – 1 TB przestrzeni dyskowej w usłudze OneDrive do przechowywania i udostępniania plików. Jeszcze bardziej schynchronizowana praca na plikach dzięki usłudze OneDrive i SharePoint.
  • Zabezpieczenia i zgodność – poczta e-mail zabezpieczona przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i znanymi zagrożeniami dzięki usłudze Exchange Online Protection.
  • Klasyczne wersje aplikacji pakietu Office dla- pełne, instalowalne i zawsze aktualne wersje Outlook, Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Dostępne dla systemu Windows lub dla komputerów Mac (oraz programów Access i Publisher tylko dla komputerów PC).
  • Zarządzanie urządzeniami.

Oferujemy kompleksowe wdrożenia usługi office365 dla firm. Zamów usługę office365 dla firm.

 

KONTAKT

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Cloudpoint

ul. Toruńska 155/328
85-950 Bydgoszcz

Formularz kontaktowy