Logotyp Enteo
zmiana5
01

ERP – ENOVA365

W usłudze Cloudpoint SaaS ERP udzielamy dostępu do jedynego w Polsce wielo-interfejsowego, pełnego systemu klasy ERP – Enova365. Jest to oprogramowanie najnowszej generacji przeznaczone do kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwami i instytucjami.  Rozwiązanie złożone jest z wielu ściśle zintegrowanych między sobą modułów odpowiedzialnych za określone obszary działalności firmy. Program posiada dedykowane interfejsy zarówno dla dostępu przez stronę www jak i dostępu przez tablet bądź smartfon (w systemie Android).

W skład oprogramowania wchodzą moduły odpowiedzialne za zagadnienia księgowe, kadrowo-płacowe, handlowe, magazynowe, serwisowe. System ERP enova365 posiada specjalny moduł odpowiedzialny za relacje z klientami – CRM (Customer Relationship Management). Tworzenie obiegu dowolnych procesów w firmie umożliwia narzędzie Workflow. Sekcja DMS oferuje kartoteki korespondencji i przechowywania dokumentów firmy.  Za analizy zarówno na poziomie operacyjnym (dla konkretnego pracownika) jak i zarządczym odpowiada moduł Business Intelligence.

Uzupełnieniem systemu są Pulpity Dostępowe dla pracowników, sprzedawców i kontrahentów. Umożliwiają one samoobsługę w wielu obszarach pracy firmy. Inną cechą systemu jest możliwość rozbudowy o dowolne moduły, przygotowane pod specjalistyczne, unikalne potrzeby konkretnej firmy.

Licencjonowanie oprogramowania odbywać się może zarówno poprzez uzupełnienie usługi Cloudpoint ERP – Enova365 jak i przez samodzielne wykupienie licencji na oprogramowanie i umieszczenie jej na naszych serwerach w usłudze SaaS lub PaaS.

Korzystanie z ERP Enova365 w chmurze może przynieść wiele korzyści:

  • stały dostęp do danych firmowych,
  • zdalna komunikacja z firmą,
  • samoobsługa pracownicza,
  • efektywne wykorzystanie pracy zdalnej,
  • szybszy czas obiegu informacji,
  • przyspieszenie cyklu sprzedaży,

Zachęcamy do zapoznania się z ze szczegółami przedstawionego rozwiązania na www.enteo.pl.

 

KONTAKT

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Cloudpoint

ul. Toruńska 155/328
85-950 Bydgoszcz

Formularz kontaktowy