Logotyp Enteo
zmiana5
01

Kancelaria prawna

Systemy informatyczne odgrywają coraz większą rolę w codziennym funkcjonowaniu kancelarii prawnej. Dzięki nowoczesnym  rozwiązaniom IT są one w stanie zaoferować nowe usługi oraz znacząco przyspieszyć proces obsługi spraw.

Dane przetwarzane przez Kancelarie mają szczególny charakter, co przekłada się na szczególnie wysokie wymagania w zakresie bezpieczeństwa.   

W kancelariach  szczególnie dobrze sprawdza się nasza usługa PaaS.

Jeden z naszych Klientów, duża Kancelaria prawna i windykacyjna bazując na usłudze PaaS rozbudowanej o usługi bezpieczeństwa, pomocy technicznej i indywidualnych kopii zapasowych, zlikwidowała problem wydajności i skalowalności w wykorzystywanym systemie do zarządzania i obsługi procesów kancelaryjnych.

Usługa umożliwiła także, spełnienie restrykcyjnych norm bezpieczeństwa wymaganych dla firm współpracujących z sektorem finansowym

Jednak sama platforma to nie wszystko. najważniejsze jest odpowiednie zabezpieczenie danych i systemów. Regularne kopie zapasowe minimalizują ryzyko utraty ważnych informacji. Przed wyciekami danych bronią zaawansowane systemy NG Firewall i WAF. Nasi inżynierowie pozostają w ciągłej gotowości , aby szybko naprawić usterkę lub służyć wsparciem merytorycznym.

Wszystkie skomplikowane i wielowątkowe problemy IT kancelarii mogą być prosto rozwiązane poprzez odpowiedni dobór naszych usługi zarówno chmury oblczenowej jak i doradztwa czy implementacji zaawansowanych systemów bezpieczeństwa.

 

KONTAKT

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Cloudpoint

ul. Toruńska 155/328
85-950 Bydgoszcz

Formularz kontaktowy