Logotyp Enteo
zmiana5
01

Firma handlowa

Firmy handlowe muszą sprostać wielu wyzwaniom  operując na ciągle zmieniającym się rynku i pod presją rosnącej konkurencji.

Platforma w chmurze pozwala wkroczyć firmom w nowoczesność. Niskie koszta i komfort korzystania przekładają się na wyniki biznesu. Jednak to nie wszystko. Dzięki PaaS w łatwy sposób możemy dostosować przedsiębiorstwo do nowych, restrykcyjnych norm bezpieczeństwa.

Wykorzystując naszą usługę PaaS firma handlowa może zminimalizować koszty utrzymania infrastruktury IT. Dedykowane środowisko pozwala na zarządzanie i pracę w nowoczesny sposób m.in. umożliwiając handlowcom zdalną pracę w trybie on-line. Jednocześnie wprowadzając portal B2B dla kontrahentów zwiększa tym samym przychody i efektywność biznesu bez ponoszenia zbędnych kosztów budowy infrastruktury.  

Nie bez znaczenia jest też kontekst bezpieczeństwa danych czy to osobowych czy np. treści ofert i kontraktów. Dzięki chmurze w modelu PaaS, wszystkie dane są odpowiednio zabezpieczone spełniając wymogi nie tylko RODO ale np. ISO 27001.

Z naszą pomocą firmy handlowe wkraczają na nowy poziom obsługi klienta oraz procesów wewnętrznych. Wszystko z zachowaniem bezpieczeństwa systemu oraz optymalizacją kosztów jego wdrożenia i utrzymania.

 

KONTAKT

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Cloudpoint

ul. Toruńska 155/328
85-950 Bydgoszcz

Formularz kontaktowy