Logotyp Enteo
zmiana5
01

Twoja firma w chmurze

Jeszcze do niedawna chmura obliczeniowa  była traktowana jako rozwiązanie dostępne  tylko dla dużych firm i korporacji. Jednak dzięki rozwojowi rynku IT,  stała się bliska każdemu z nas, jednocześnie tworząc szeroki wachlarz możliwości i nowych sposobów informatyzacji firm. Dzisiaj każde przedsiębiorstwo może czerpać korzyści z nowoczesnych usług opartych o chmurę. Z naszą pomocą możesz odkryć nowe perspektywy i znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Chmura w większości kojarzy się z serwerem  dostępnym z dowolnego miejsca na świecie. Jednak jej możliwości są o wiele szersze. Możemy udostępnić zasoby naszego centrum danych  do dowolnego użycia, stworzyć zdalne środowisko pracy o prawie nieograniczonym potencjale, ułatwimy zarządzanie przedsiębiorstwem dzięki webowym systemom ERP, dbamy o bezpieczeństwo systemów i aplikacji, gwarantujemy regularne kopie zapasowe czy zapewnimy stałą dostępność usług.

Pomagamy również nowocześnie obsłużyć pocztę elektroniczną dbając cały czas aby Twoje dane były  bezpieczne.

Z naszą pomocą zyskasz niezależność i komfort stabilnej pracy z dowolnego miejsca na świecie. Nie musisz martwić się o skalowalność oraz inwestować znacznych środków  na utrzymanie wewnętrznej infrastruktury. Umożliwimy Ci dostęp do najnowszych technologii, które będą działać sprawnie niezależnie od sprzętu, jaki używasz. Zobowiązujemy się do zachowania bezpieczeństwa oraz stabilności naszych systemów.

Dobrze przemyślane usługi umieszczone w chmurze niosą szereg korzyści dla firm każdej wielkości. Przygotowaliśmy specjalne plany rozliczeń, które pozwolą skorzystać z nowoczesnych technologii w najbardziej wygodny i optymalny kosztowo sposób. Z naszą pomocą ogromne możliwości, jakie daje chmura obliczeniowa, są na wyciągnięcie ręki.

KONTAKT

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Cloudpoint

ul. Toruńska 155/328
85-950 Bydgoszcz

Formularz kontaktowy