Logotyp Enteo
zmiana5
01

Twoja firma w chmurze

Jeszcze do niedawna chmura obliczeniowa  była traktowana jako rozwiązanie dostępne  tylko dla dużych firm i korporacji. Jednak dzięki rozwojowi rynku IT, realizacja hasła ” Twoja firma w chmurze „, stała się bliższa każdemu z nas, tworząc jednocześnie szeroki wachlarz nowych możliwości i sposobów informatyzacji firm.

Dzisiaj każde przedsiębiorstwo może czerpać korzyści z  usług opartych o chmurę. Z naszą pomocą możesz odkryć nowe perspektywy i znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Chmura w większości kojarzy się z serwerem  dostępnym z dowolnego miejsca na świecie. Jednak jej możliwości są o wiele szersze. Możemy udostępnić zasoby naszego centrum danych  do dowolnego użycia lub stworzyć zdalne środowisko pracy o prawie nieograniczonym potencjale. Ułatwimy zarządzanie firmą dzięki webowym systemom ERP, dbamy o bezpieczeństwo systemów i aplikacji, gwarantujemy regularne kopie zapasowe czy zapewnimy stałą dostępność usług. Pomagamy również efektywnie i wydajnie obsłużyć pocztę elektroniczną.

Z naszą pomocą Twoja firma w chmurze zyska niezależność i komfort stabilnej pracy z dowolnego miejsca na świecie. Nie musisz martwić się o skalowalność oraz inwestować znacznych środków w utrzymanie wewnętrznej infrastruktury. Umożliwimy Ci dostęp do najnowszych technologii, które będą działać sprawnie niezależnie od sprzętu, jakiego używasz. Zobowiązujemy się również do zachowania bezpieczeństwa oraz stabilności naszych systemów.

Dobrze przemyślane usługi umieszczone w chmurze niosą szereg korzyści niezależnie od wielkości firmy. Przygotowaliśmy specjalne plany rozliczeń, które pozwolą skorzystać z naszych usług w najbardziej wygodny i optymalny kosztowo sposób. Z naszą pomocą  możliwości, jakie daje chmura obliczeniowa, są na wyciągnięcie ręki.

KONTAKT

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Cloudpoint

ul. Toruńska 155/328
85-950 Bydgoszcz

Formularz kontaktowy