Logotyp Enteo
zmiana5
01

Twoja firma w chmurze

Jeszcze do niedawna chmura obliczeniowa była traktowana jako rozwiązanie dostępne tylko dla dużych firm i korporacji. Jednak dzięki rozwojowi rynku IT, realizacja hasła ” Twoja firma w chmurze”, stała się bliższa każdemu z nas, tworząc jednocześnie szeroki wachlarz nowych możliwości i sposobów informatyzacji firm. Dzisiaj każde przedsiębiorstwo może czerpać korzyści z usług opartych o chmurę obliczeniową. 

Chmura obliczeniowa – Cloudpoint- możliwości

Chmura zazwyczaj kojarzy się z serwerem dostępnym z dowolnego miejsca na świecie. Warto wiedzieć, że na swobodzie dostępu możliwosći chmury sie nie kończą. 

Udostępniamy odpowiednio zabezpieczone zasoby naszego centrum danych do:

  • tworzenia dowolnych środowisk testowych
  • stworzenia zdalnego środowiska pracy
  • usprawnienia zarządzania firmą dzięki dostępności webowych wersji systemów ERP
  • tworzenia kopii zapasowych (backup)
  • zapewnienia stałej dostępności serwisów, aplikacji, usług
  • efektywnej i wydajnej obsługi poczty elektronicznej.

Z naszą pomocą Twoja firma w chmurze zyska niezależność i komfort stabilnej pracy z dowolnego miejsca na świecie. Nie musisz martwić się o skalowalność, zabezpieczenia oraz inwestować znacznych środków w utrzymanie wewnętrznej infrastruktury. Umożliwimy Ci dostęp do najnowszych technologii, które będą działać sprawnie niezależnie od sprzętu, jakiego używasz. By zapewnić najwyższą jakość zobowiazaujemy się do zachowania najwyższych branżowych standardów. 

Plany rozliczeń skrojone na miarę

Nasi Klienci to zróżnicowane grono firm. W związaku z tym, przygotowaliśmy specjalne plany rozliczeń, co pozwala na dopasownie oferty do Klienta. Dbamy o to, by mógł korzystać z naszych usług w optymalny dla siebie sposób.

Chcesz poznać możliwości chmury dla swojej organizacji? Umów się na spotkanie, porozmawiamy i podpowiemy,co możemy zrobić by zapewnić Twojej firmie optymalne działanie.

Skontaktuj się z nami.

KONTAKT

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Cloudpoint

ul. Toruńska 155/328
85-950 Bydgoszcz

Formularz kontaktowy